KRING DRONGEN
Jeugdbeweging 

Kringkalender


Algemene activiteiten
De algemene activiteiten zijn bedoeld voor alle groepen.


Activiteitenagenda

Feed
23-09-2022
16-10-2022
28-10-2022
02-12-2022
03-02-2023
-
03-02-2023
04-03-2023
28-04-2023
-
30-04-2023
13-07-2023
-
21-07-2023


Download onze kalender via onderstaande link:

Kringkalender 22-23
Kringkalender 22-23.jpg (1.02MB)
Kringkalender 22-23
Kringkalender 22-23.jpg (1.02MB)







Activiteiten per groep


K12 heeft activiteit van 18u30 tot 21u00.
K13-14 heeft activiteit van 19u00 tot 21u30.
K15-16 heeft activiteit van 19u30 tot 22u00.
K17-18 heeft activiteit van 19u30 tot 22u00, maar uren kunnen afwijken.


Bij eventuele veranderingen op vlak van data of i.v.m. coronamaatregelen zullen wij u zo snel mogelijk op de hoogte brengen via mail.


K12

Leiding: Floris Hollanders, Elias Ampe en Marthe Dhondt
📧 Floris.hollanders@hotmail.com
📧 Elias.ampe@telenet.be


Data:

  • Vrijdag 30 september 2022 (18u30-21u00)
  • Vrijdag 21 oktober 2022 (18u30-21u00)
  • Vrijdag 18 november 2022 (18u30-21u00)

Woensdag 21 december 2022
(Kerstfeestje)

Floris Hollanders
Elias Ampe
Marthe Dhondt



 

K13-K14

Leiding: Hanne Satyn en Maxim De Cooman
📧 Maximdecooman@outlook.com
📧 Hanne.satyn@hotmail.com

Data:

  • Vrijdag 30 september 2022 (19u00-21u30)
  • Vrijdag 4 november 2022 (19u00-21u30)
  • Vrijdag 25 november 2022 (19u00-21u30)
  • Vrijdag 16 december 2022 (19u00-21u30)


Hanne Satyn
Maxim De Cooman


 


K15 - K16

Leiding:  Joke Duprez en Tina Morthier

📧 Joke.duprez@hotmail.com
📧 Morthiertina@gmail.com


Data:

  • Vrijdag 30 september 2022 (19u30-22u00)
  • Vrijdag 21 oktokber 2022 (19u30-22u00)
  • Vrijdag 18 november 2022 (19u30-22u00)
  • Vrijdag 23 december 2022 (19u30-22u00)
    (Kerstfeestje)


Joke Duprez
Tina Morthier




K17-18

Leiding: Anneline Muller en Juliaan Sintobin
📧 Anneline2001@gmail.com
📧 Juliaan.sintobin@gmail.com


Data:

  • Vrijdag 14 oktober 2022 (19u30-22u00)
  • Vrijdag 11 november 2022 (19u30-22u00)
  • Vrijdag 9 december 2022 (19u30-22u00)
  • Vrijdag 23 december 2023 (19u30-...)
    (Kerstfeestje)
    Uren kunnen afwijken


Anneline Muller
Juliaan Sintobin




K+

Leiding: Joachim Hollanders
📧 Joachim.hollanders@hotmail.com


Data:

  • Zaterdag 5 november 2022
  • Zaterdag 17 december 2022
  • Zaterdag 4 februari 2023
    (Kerstfeestje)


Joachim Hollanders